Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7438
Stary 30.11.2010, 20:54
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Jodłowiec - faktycznie, może będą z niego ludzie.
Może? Przecież ten zawodnik za kilka miesięcy skończy 26 lat, więc to najwyższa pora, aby zaczął grać o stawkę, a nie obijał się wyłącznie w meczach w naszej szarej lidze.

Zgodzę, się że Disco ma zawodników ze sporym potencjałem i całkiem możliwe, że bardziej perspektywicznych niż Legia, czy Wisła tylko ten potencjał trzeba umieć wykorzystać. Dojdzie do nich Sadlok. Ściągną jeszcze kilku "reprezentantów" Polski (np. Wołąkiewicz, Rzeźniczak, czy Grosicki), ale ten zespół będzie trzeba jakoś poukładać, a przy panującym tam chaosie to jest mission impossible.
Odpowiedz cytując