fialo napisał(a):

|
Świetne wrażenie sprawiają nasi obcokrajowcy, przyjemnie się na nich patrzy, uśmiechnięci, zadowoleni, jest to jakaś odskocznia od zmanierowanych Polaków. Widać, że w Krakowie im dobrze, dogadują się coraz lepiej. Po tym co widzę, po ich radości po derbach, zaryzykuje stwierdzenie, że Kraków i Wisła nie są dla nich tylko kolejnym przystankiem w karierze, gdzie tylko zarabiają pieniądze.
|
Tak tak, więcej takich bajdoków
Rozumiem że czasem traci się kontakt z rzeczywistością pod wpływem alkoholu ale na trzeźwo?
Zmartwię cię - są tutaj dla kasy a Kraków jest tylko przystankiem w ich karierze. Grunt żeby dobrze grali. Tylko tyle i aż tyle.
PS
Boukhari dał nam na razie tylko gola w 95 minucie w derbach więc musi nadrabiać uśmiechem
