Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8586
Stary 30.11.2010, 20:38
fialo napisał(a):Wyświetl post
Świetne wrażenie sprawiają nasi obcokrajowcy, przyjemnie się na nich patrzy, uśmiechnięci, zadowoleni, jest to jakaś odskocznia od zmanierowanych Polaków. Widać, że w Krakowie im dobrze, dogadują się coraz lepiej. Po tym co widzę, po ich radości po derbach, zaryzykuje stwierdzenie, że Kraków i Wisła nie są dla nich tylko kolejnym przystankiem w karierze, gdzie tylko zarabiają pieniądze.
Tak tak, więcej takich bajdoków

Rozumiem że czasem traci się kontakt z rzeczywistością pod wpływem alkoholu ale na trzeźwo?
Zmartwię cię - są tutaj dla kasy a Kraków jest tylko przystankiem w ich karierze. Grunt żeby dobrze grali. Tylko tyle i aż tyle.

PS
Boukhari dał nam na razie tylko gola w 95 minucie w derbach więc musi nadrabiać uśmiechem
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując