bonawentura napisał(a):

Maaskant wyraźnie żartował, ale widocznie niewielu inteligentnych kawałów nie rozumie.
|
zamiast innym zwracać uwage, ze czegos nie rozumieją, naucz sie pisać z sensem, bo to co widac wyzej chyba nie tak miało brzmieć, prawda?
Ale jak juz uzywasz okreslenia "inteligentny kawał" to uświadom mnie, w którym momencie miał on miejsce? Czy moze odpowiedz Maaskanta, ze kojarzy piłkarza o nazwisku Glik była tym "kawałem" ? A moze wystawienie go do 11 na euro2012 to taki inteligentny żarcik? Ja niestety - nie wyłapałem, wiec prosze o pomoc.
Nikt tu nie pisze ze Glik na 100% jest juz w Wiśle czy podpisał kontrakt. Jednak z tego co było w lidze+ extra bardzo łatwo mozna wyciągnac wniosek , ze taki temat jest prawdopodobny, a napewno bardziej niz te nazwiska z list brukowców.