Wyświetl pojedynczy post
zulu2001
Junior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16593
Stary 30.11.2010, 19:59
Napewno będzie ze się czepiam ale spojrzcie na to zdjęcie:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...zy_R22//42501/

Ten betonowy Murek jak mniemam to jest elementem wyjazdu z parkingu poddziemnego.... Dlaczego on został tak zaprojektowany w ten sposób. Osoby które będę wychodzić z tego głównego wejścia natkną się na betonowy murek. To następny szczegół która sprawia ze ten stadion jest wyjątkowy... przed takim wejściem powinien być raczej jakiś płac i coś ladnego a nie następny betonowy murek jakby ich było mało na całym stadionie......:/ ale wiem wiem czepiam się za co z góry przepraszam......
Odpowiedz cytując