Wyświetl pojedynczy post
Dawidka
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3347
Stary 30.11.2010, 19:24
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Oglądałem Ligę+Ekstra i szczerze Wam powiem, że się dziwie, że niektórzy dali się wkręcić odnośnie tego Glika. Maaskant wyraźnie żartował, ale widocznie niewielu inteligentnych kawałów nie rozumie.

Więc marne to szanse by Glik przyszedł do Wisły. Raczej trzeba się spodziewać innych transferów.
Otóż to samo napisałem wyżej , tylko w sposób bardziej bezpośredni. Ludzie żarcików nie zakumali i już kręca afery że Glik jest w Wisełce
Odpowiedz cytując