MatMario napisał(a):

|
Widzę jakieś problemy z obsługą forum, ale uspokoję, bo widzę że z czytaniem ze zrozumieniem też nie najlepiej...
|
derr chciał napisać:
Cytat:
|
chyba jednak nie zrezygnowano ze schodów
|
ale wyszło Mu w dwóch wiadomościach
Tak przynajmniej przypuszczam
Osobiście cieszę się, że te schody powstaną, bo doda to reprezentatywności wnętrzu trybuny.