Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16591
Stary 30.11.2010, 18:48
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Widzę jakieś problemy z obsługą forum, ale uspokoję, bo widzę że z czytaniem ze zrozumieniem też nie najlepiej...
derr chciał napisać:

Cytat:
chyba jednak nie zrezygnowano ze schodów
ale wyszło Mu w dwóch wiadomościach

Tak przynajmniej przypuszczam

Osobiście cieszę się, że te schody powstaną, bo doda to reprezentatywności wnętrzu trybuny.
Odpowiedz cytując