|
Bez przesady, przecież te schody będą uruchamiane zapewne tylko podczas meczów, czyli raz na dwa tygodnie na kilka godzin. Nie będą działać przez cały dzień tak jak np. w centrach handlowych.
A tak w ogóle, to mam nadzieje, że na zachodniej nie popełnią takiego błędu jak na wschodniej, że wybetonują taki sam murek przed skyboxami i będzie ograniczał widoczność na część murawy. Nie wiece, czy jakoś to rozwiązali?
Ostatnio edytowane przez Zwitter : 30.11.2010 o godz. 18:20.
|