|
Senior Member
Offline
|
#1238

30.11.2010, 18:15
|
http://www.1liga.com.pl/news,36032,a...e-licencji.htm
Cytat:
Dlaczego nie chce Pan ujawnić, z jakiego powodu ŁKS nie dostał licencji?
Na dzień dzisiejszy jeszcze nie mogę o tym mówić. Wystarczy, że ponad 20 razy przesłuchiwany byłem w CBA i prokuraturze. Zeznania składali też inni zawodnicy. Ja myślę, że na ten temat powiedziałby coś więcej Tomek Kłos, Tomek Hajto, Boguś Wyparło, a przede wszystkim Paweł Drumlak, który ma informacje z pierwszej ręki, o tym co się stało w szatni Cracovii po ostatnim meczu sezonu. Ktoś ważny z krakowskiego klubu wszedł do szatni i powiedział: panowie, głowy do góry, nie spadliśmy.
|
|
|