Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
godzilla
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: PB
Offline
#
19547
30.11.2010, 16:39
na ogloszeniu do pracy kelnera bylo wymagane HCC podobno to jakis kurs/szkolenie, wie ktos cos wiecej?
godzilla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do godzilla
Znajdź inne posty napisane przez godzilla