Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7431
Stary 30.11.2010, 16:06
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Matką Teresą może i nie jesteś, ale coś z księdza chyba masz, bo na polskie warunki to naprawdę jest dobra ekipa. Oni są po prostu wypaczeni przez ten cierpiący na chorobę genetyczną klub. Dla mnie Dysco to jest idealny przykład na potwierdzenie tezy, że nawet 11 dobrych piłkarzy to za mało, żeby drużyna mogła dobrze funkcjonować.
A tam jest więcej, niż 11 dobrych grajków. Wchodzi Gancarczyk z ławki i mija naszych jak tyczki. Personalnie są bardzo mocni, tylko nie mają drużyny.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując