PiotrG napisał(a):

To są schody z kondygnacji -1 na 00. Wejście na murawę jest za plecami robiącego zdjęcie. Na lewo i prawo szatnie gospodarzy i gości, szatnie sędziów, delegatów, kontrola antydopingowa itp.
Te schody prowadzące jeszcze niżej to zejście do części technicznej kondygnacji -1; parkingu, zaplecza kuchennego, pomieszczeń technicznych itd.
|
Zaraz, zaraz. Czegoś nie rozumiem. Ja myślałem, że te schody na foto powyżej to są z murawy, czyli kondygnacji 00 do kondygnacji -1, czyli szatni dla piłkarzy obu drużyn. Czyli, że według mnie, szatnie są za plecami robiącego zdjęcie a nie, że za plecami robiącego zdjęcie jest wejście na murawę. Czyli na jakiej kondygnacji stoi facet robiący zdjęcie? -1? Bo jeżeli tak, to te schody jeszcze niżej to kondygnacja -2, a nie -1.