Temat
:
Krakowskie Inwestycje
Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
811
30.11.2010, 15:13
dostuffca, mylisz się
tylko w Krakowie zarabia się chu*owo, w Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu wszyscy zyją jak burżuje ;-)
Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 30.11.2010 o godz. 15:15.
Siwy_89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Siwy_89
Odwiedź stronę domową użytkownika Siwy_89!
Znajdź inne posty napisane przez Siwy_89