|
Sęk w tym że Jaga jest w życiowej formie a Wisła gra na 50% swoich możliwości i zajmuje 2 miejsce! I z tego należy się cieszyć, bo jak Wisła zacznie na prawdę grać to będzie to wyglądać inaczej. Po przerwie zimowej powinno być dużo lepiej, a taka Jaga nic więcej nie wyciśnie, jedynie jej ubędzie, co jest pewne.
Legia też nie jest sobą, oni też powinni wrócić na właściwe tory. No i byle Paweł Brożek został
Ostatnio edytowane przez aNouc : 30.11.2010 o godz. 14:47.
|