Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16578
Stary 30.11.2010, 14:07
A nie schody dla piłkarzy, którymi będą wychodzić na murawę?
Ruchome miały być gdzieś na wejściu, ale zrezygnowano bodaj z nich. Może na prośbę Wisły, wszak kij wie ile to prądu bierze. A w zasadzie nie wiem po co w ogóle ktoś wymyślał te ruchome schodki- choćby były o długości takiej jak powyżej to w ogóle to się kupy nie trzyma. Tuż to jest marne kilka metrów, a koszt utrzymania takich schodów na pewno spory
Ostatnio edytowane przez aNouc : 30.11.2010 o godz. 14:14.
Odpowiedz cytując