Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7425
Stary 30.11.2010, 13:54
Dokładnie jest tak jak napisał Marszałek. Jedyny gracz to Mierzejewski. Reszta to topory polskiej ligi w stylu Tosiki, Pietrasiaki, Brzyskie, Skrzyńskie itp. Rachwały. Nie wiem skąd zaczęto z nich robić "dream team". Chyba, że opłacono również pismaków. Przez jakiś czas w mediach z parchów też robiono zespół na 5 miejsce i niektórzy uwierzyli (na całe szczęście), że mają dobry skład.
Odpowiedz cytując