QBAS napisał(a):

Dzięki MatMario za odpowiedź.
Mam jeszcze jedno pytanie w sprawie Allegro. Sprzedaję przedmiot. Ktoś zaczął go licytować. Przez pomyłkę chyba odrzuciłem ofertę tego użytkownika. Niestety nie widzę tam opcji "wróć". Da się jakoś przywrócić tamtą ofertę? Wysłałem już wiadomość do administracji portalu ale cały czas nie mam żadnej odpowiedzi...
|
Pisz do tego komu usunąłeś ofertę, że przepraszasz i niech zalicytuje jeszcze raz.
dj_ibutti napisał(a):

|
Tylko, że ostatnio tamtędy jechałem to na tym "rondku" i moście wszystko stoi... :/
|
Nie ma rozwiązań idealnych. Ale trzeba wybierać mniejsze zło

jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.