Wyświetl pojedynczy post
lucas1906
Member
 
 
Od: 05.2010
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8574
Stary 30.11.2010, 12:38
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam jak za Skorży Piotrek pyskował, i na sucho mu uchodziło bo była wąska ławka.
Teraz przyszedł Paljic, okazało się, że jest z kim walczyć o skład i Piotrek tą konkurencje wyraźnie przegrywa.

Paljic daje drużynie więcej nie tylko piłkarsko, ale też osobowościowo. Różnica pomiędzy naburmuszonym, pyskującym, machającym rękami i mającym wieczne pretensje Piotrkiem, a wesołym, uśmiechnietym, obściskującym i obcałowującym wszystkich "Nikogo się nie boje-jestem szybszy" Draganem jest GIGANTYCZNA.

Dokładnie, spójrzcie jak zachowuję się Dragan na boisku, a jak Brożek. Kiedy coś się nie udawało Piotrek jak zwykle obrażony na wszystko i wszystkich, wymachujący rękami. Pajlić natomiast zasuwa jak motorek. Zobaczcie jak cieszy się po każdej bramce i wygranej. W ostatnim meczu w moim odczuciu był najlepszym zawodnikiem na boisku. Zostawia mnóstwo zdrowia. Nie twierdzę, że Piotrek 'przechodzi' obok meczu, ale gdy coś nie idzie, nie widać, żeby ciągnął ten zespół.
Odpowiedz cytując