Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#242
Stary 30.11.2010, 12:13
Kaan napisał(a):Wyświetl post
Pierwsze wyciągi mają ruszy od jutra, chociaż gdzieś tam widziałem w niedziele w TV ze już orczyki chodziły. Pogoda np. dziś idealna do jazdy Planuje się wybrac w przyszłym tygodniu jak temperatura sie utrzyma, gdzieś blizej jak Kasinka.

Snieznica w Kasinie ma ruszyc 4 grudnia w sobote (przewidywalnie) wg strony...
Nie wiem jak Bania itp ale mysle ze wszystko w week ruszy.
Podobno jakis Krzyz za Bielskiem smiga ale nie znam nie bylem nie wypowiadam sie

Jak tylko Kasina ruszy w sobote zdam relacje,zapewne muldy itp podobnie jak w zeszlym roku ale przynajmniej ludzi malo
Odpowiedz cytując