Kaan napisał(a):

Pierwsze wyciągi mają ruszy od jutra, chociaż gdzieś tam widziałem w niedziele w TV ze już orczyki chodziły. Pogoda np. dziś idealna do jazdy Planuje się wybrac w przyszłym tygodniu jak temperatura sie utrzyma, gdzieś blizej jak Kasinka.
|
Snieznica w Kasinie ma ruszyc 4 grudnia w sobote

(przewidywalnie)

wg strony...
Nie wiem jak Bania itp ale mysle ze wszystko w week ruszy.
Podobno jakis Krzyz za Bielskiem smiga ale nie znam nie bylem nie wypowiadam sie
Jak tylko Kasina ruszy w sobote zdam relacje,zapewne muldy itp podobnie jak w zeszlym roku ale przynajmniej ludzi malo
