AYALA napisał(a):

|
w 2000 roku Polonia była mistrzem po raz ostatni ale to był pamiętam bardzo waleczny zespół i na szpicy mieli będacego w życiowej formie Olisadebe.No i była pewna stabilizacja nikt nie zmieniał trenerów 5 razy w sezonie.Stabilizacja to chyba podstawa sukcesów.
|
Przede wszystkim mieli na ławce nieocenionego Dariusza WU... Proponuję jednak trzeźwą ocenę tamtego sezonu.
A dla przypomnienia słynne 8 minut...
http://www.youtube.com/watch?v=WkZHG9Pl8cE