Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Cichy
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7423
Stary 30.11.2010, 12:04
AYALA napisał(a):Wyświetl post
w 2000 roku Polonia była mistrzem po raz ostatni ale to był pamiętam bardzo waleczny zespół i na szpicy mieli będacego w życiowej formie Olisadebe.No i była pewna stabilizacja nikt nie zmieniał trenerów 5 razy w sezonie.Stabilizacja to chyba podstawa sukcesów.
Przede wszystkim mieli na ławce nieocenionego Dariusza WU... Proponuję jednak trzeźwą ocenę tamtego sezonu.

A dla przypomnienia słynne 8 minut...

http://www.youtube.com/watch?v=WkZHG9Pl8cE
Odpowiedz cytując