Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7420
Stary 30.11.2010, 10:55
w 2000 roku Polonia była mistrzem po raz ostatni ale to był pamiętam bardzo waleczny zespół i na szpicy mieli będacego w życiowej formie Olisadebe.No i była pewna stabilizacja nikt nie zmieniał trenerów 5 razy w sezonie.Stabilizacja to chyba podstawa sukcesów.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 30.11.2010 o godz. 10:59.
Odpowiedz cytując