Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7417
Stary 30.11.2010, 10:05
AYALA napisał(a):Wyświetl post
za 100 tyś zł miesięcznie chyba nikt sie nie będzie obrażał dożywotnio.W takich czasach taka wypłata to coś
I znowu być traktowany jak ścierka do podłogi po 2 czy 3 nieudanych meczach Jeśli Zieliński zachował szacunek do samego siebie to pewnie nie pójdzie 2x do paszczy lwa. Godności się nie kupi, co najwyżej można ją sprzedać. Zresztą to nie mój problem, bo jeśli go zatrudnią to pewnie w połowie przyszłej rundy już go nie będzie za złe wyniki.
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 30.11.2010 o godz. 10:08.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując