AYALA napisał(a):

|
za 100 tyś zł miesięcznie chyba nikt sie nie będzie obrażał dożywotnio.W takich czasach taka wypłata to coś
|
I znowu być traktowany jak ścierka do podłogi po 2 czy 3 nieudanych meczach

Jeśli Zieliński zachował szacunek do samego siebie to pewnie nie pójdzie 2x do paszczy lwa. Godności się nie kupi, co najwyżej można ją sprzedać. Zresztą to nie mój problem, bo jeśli go zatrudnią to pewnie w połowie przyszłej rundy już go nie będzie za złe wyniki.