michu-k napisał(a):

|
Chociaż powiem Ci że na Nowohuckiej śmiga płynnie ostatnimi czasy.
|
Od której strony? x.X Dopóki jadąc Nowohucką miałeś pierwszeństwo (tam gdzie budują estakadę) to śmigało. jak skończyli tą drogę poprzeczną, to jebnęli tam światła jednocześnie dając im pierwszeństwo (w czasie świecenia zielonego ;P) i teraz się stoi... Dzisiaj (od m1 do Carrefour'a Zakopianka) na nowohuckiej spędziłem 45 minut, przejeżdżając 1,5 km, po czym skręciłem w Stoczniowców>Płaszowską i w końcu jechałem przez Matecznego
