Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19529
Stary 30.11.2010, 02:16
michu-k napisał(a):Wyświetl post
Chociaż powiem Ci że na Nowohuckiej śmiga płynnie ostatnimi czasy.
Od której strony? x.X Dopóki jadąc Nowohucką miałeś pierwszeństwo (tam gdzie budują estakadę) to śmigało. jak skończyli tą drogę poprzeczną, to jebnęli tam światła jednocześnie dając im pierwszeństwo (w czasie świecenia zielonego ;P) i teraz się stoi... Dzisiaj (od m1 do Carrefour'a Zakopianka) na nowohuckiej spędziłem 45 minut, przejeżdżając 1,5 km, po czym skręciłem w Stoczniowców>Płaszowską i w końcu jechałem przez Matecznego
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując