MatMario napisał(a):

Ja montowałem, zależy jakie masz miejsce, czy dostęp łatwy. Jak łatwy to problemu nie będziesz miał, a jak wiszą jakieś anteny obok to sobie lajtowo nakierujesz mniej więcej w dobre miejsce.
Na konwerter zwróć uwagę jak go zamontować, ładnie kable poskręcaj i będzie ok.
Ale przy takim śniegu chodzić po dachu to nie zapomnij o jakiejś linie.
|
na razie tylko balkon, dach na wiosnę dopiero. dziś przez godzinę się już z tym męczyłem, wszytko na ten temat w necie poczytałem ale nie jest to takie łatwe, a płacić minimum 100 za nakierowanie to lekka przesada. od jutra znowu walcze
