Wyświetl pojedynczy post
concedi
Senior Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: spod drzewa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19524
Stary 29.11.2010, 23:50
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Ja montowałem, zależy jakie masz miejsce, czy dostęp łatwy. Jak łatwy to problemu nie będziesz miał, a jak wiszą jakieś anteny obok to sobie lajtowo nakierujesz mniej więcej w dobre miejsce.

Na konwerter zwróć uwagę jak go zamontować, ładnie kable poskręcaj i będzie ok.

Ale przy takim śniegu chodzić po dachu to nie zapomnij o jakiejś linie.
na razie tylko balkon, dach na wiosnę dopiero. dziś przez godzinę się już z tym męczyłem, wszytko na ten temat w necie poczytałem ale nie jest to takie łatwe, a płacić minimum 100 za nakierowanie to lekka przesada. od jutra znowu walcze
(...)Kto Nie Ma Odwagi Do Marzeń Nie Będzie Miał Siły Do Walki...
Odpowiedz cytując