Temat
:
[16 kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków 25 luty piątek godz. 20:00 .
Wyświetl pojedynczy post
Barocco
Member
Od: 06.2009
Offline
#
62
29.11.2010, 23:02
ciesla1991
napisał(a):
Za Bunozę postawiłbym na Piotra Brożka
Oczywiście że Piotrek Brożek - bardzo dobrze gra głową, bez problemu poradzi sobie na stoperze i na dodatek jest bardzo zwrotny
Barocco
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Barocco
Znajdź inne posty napisane przez Barocco