michu-k napisał(a):

Jak nazywa się program i gościu w nim występujący, który chodzi po restauracjach i krytykuje? Czy też restauracje się zgłaszają do tego programu mając problemy, czy coś? Kojarzycie?
Super to sformułowałem, wiem, ale nie wiem jak mógłbym zrobić to inaczej
|
Prawdopodobnie chodzi o program " Kuchenne Rewolucje " i ta osoba która chodzi i jak to powiedziałeś krytykuje

to Magda Gesler.