Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8557
Stary 29.11.2010, 20:13
ja tam zgadzam sie z Maaskantem. Paljic dobrze sie spisuje w roli lewego defensora, a Kirm na LP. Gdzie indziej moglby wystawic go trener? On odsuwa piłkarzy po kilku fatalnych występach, ale potem łata dziury zawodnikami z tych samych pozycji.

Odpowiedz cytując