Karherop napisał(a):

szkoda że niektórzy nie poznają piłkarzy własnej drużyny
to kogo miałes wkońcu na myśli ? Maćka Żurawskiego czy może Osmana Chaveza ?
fragment wywiadu z Piotrem Brożekiem :
"Trener pamięta Pana występ z Karabachem?.
- To niech sobie obejrzy mecze z Beitarem i Barceloną."
Proponuje żeby sobie Maaskant zobaczył też np mecz z Groclinem w 2003 roku , wkońcu to nie było aż tak dawno 
Brożkowi dużo się poprzewracało
|
To skoro takie podejście ma do Piotrka Brożka to dlaczego Boukhari dopiero po paru fatalnych występach siadł na ławce?