Temat
:
Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Musiek1906
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: VII
Offline
#
1229
29.11.2010, 18:40
Robił ktoś prawko ,w jednej z poniżej wymienionych szkół:
1) AUTO PERFEKT (ul.Św.Filipa 6)
2) STACH (ul. Loretańska 16)
Jeżeli tak, to proszę o opinię
Musiek1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Musiek1906
Znajdź inne posty napisane przez Musiek1906