|
Widze że niektórych nie nauczyło niczego ostatnie okienko transferowe gdzie poza Chavezem to o wszystkich dowiadywaliśmy się w dniu podpisania kontraktu (ewentualnie dzień wcześniej jako pewnik vide sytuacja z Wilkiem). Skoro tak było ostatnio to czemu teraz miałoby być inaczej?
To że Nowaką bedą łączyć z Wisła to była oczywista oczywistość. Pewnie jeszcze zaraz Celebana czy Wołąkiewicza będą łączyć. Kto wie czy nie zacznie się akcja wyprzedaży w Jadze i będą artykuły o tym że Cupiał zachwycił się grą Jagi i dlatego chce stamtąd przenieść do Krakowa tercet ofensywny Grosicki-Kupisz-Kaśćelan (bo o Franku możemy zapomnieć). Możemy się również spodziewać że Janusz Gol będzie łączony z Białą Gwiazdą. Ogólnie każdy piłkarz który kopnie pare razy prościej (czyt. jest na niego moda w danym momencie tak jak była na Sadloka i Sobiecha a teraz np. na Sernasa) będzie łączony z "Big Three" w celach marketingowych. Trzeba podbić stawkę i dać sygnał klubom że "trzeba kupować teraz bo zaraz to już będzie za późno bo podpisze kontrakt z Wisłą".
PS. Temat Glika uważam za nieśmieszny żart. Chyba że za darmo na wypożyczenie i jak się sprawdzi to za paczke fajek możemy go odkupić.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 29.11.2010 o godz. 16:27.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|