|
Selekcjoner reprezentacji Polski Franciszek Smuda powołał 18 zawodników na zgrupowanie w Turcji i mecz towarzyski z Bośnią i Hercegowiną, który odbędzie się 10 grudnia.
Bramkarze: Grzegorz Sandomierski (Jagiellonia Białystok), Bartosz Kaniecki (Widzew Łódź).
Obrońcy: Maciej Sadlok (Ruch Chorzów), Hubert Wołąkiewicz (Lechia Gdańsk), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań), Marcin Kikut (Lech Poznań), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Piotr Celeban (Śląsk Wrocław).
Pomocnicy: Ariel Borysiuk (Legia Warszawa), Maciej Rybus (Legia Warszawa), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin), Cezary Wilk (Wisła Kraków), Adrian Mierzejewski (Polonia Warszawa).
Napastnicy: Tomasz Kupisz (Jagiellonia Białystok), Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok), Dawid Nowak (GKS Bełchatów), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Artur Sobiech (Polonia Warszawa)
Nie kumam co tam robi Rybus.... Chyba strzelac fotki jedzie... Niech on ogarnie dupe i trenuje a nie na kadre sie wybiera gwiazdeczka. Mial powolac Kucharczyka...
Ostatnio edytowane przez kreseq : 29.11.2010 o godz. 15:58.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|