Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36603
Stary 29.11.2010, 14:41
Nowak tylko wtedy jesli Paweł Brożek odejdzie, jesli nie,(licze ze Paweł tutaj zakonczy kariere) to niepotrzebe kupować identycznego napastnika. Lepiej jakiegoś turbokrasnala badz siłowego.

Piszecie że Nwogu, Sobota, Sernas, że to nazwiska trafione. A po czym to wnosicie, skoro pismaki piszą listę zyczen dla Wisły odnosząc sie do tego forum?
Napiszcie 50 postów o tym jak dobry jak fajny byłby hmm...Jakub Biskup i śmiem twiedzić że znalazło by to przełożenie na portale....
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując