Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36602
Stary 29.11.2010, 14:00
Ja już słuchać tego nazwiska nie mogę. Tu juz nawet nie chodzi o to że on jest ze szkła tylko o to że to mentalna pipa. Po tym co odwalił z kontraktem z Polonią dla mnie gość nie ma szacunku. W pierw podpisał kontrakt mimo ze mial oferty z innych klubów jak Wisła, Legia, potem został zesłany do rezerw a w międzyczasie do Polonii zawitał Smolarek z Sobiechem i gość się zwyczajnie przestraszył rywalizacji, że będzie gorszy od nich po pół rocznej przerwie grania w piłkę. I ktoś taki ma grać w Wiśle co boi się walczyć z innymi o miejsce w składzie. Niech gnije w tym Bełchatowie gdzie ma pewne miejsce jak jest zdrowy.
Odpowiedz cytując