Nudzi mi się więc moja propozycja na stopera:
http://www.transfermarkt.co.uk/en/vi...ler_22709.html
Ze średniaka w Szwajcarii, kończy mu się kontrakt. Ich podstawowy grajek, reprezentant Węgier. Jeszcze nie stary bo 27 lat, grał także w Belgii. Jego klub ma najmniej goli straconych w lidze.