DYRU napisał(a):

ok. dzieki. nie jechałem tamtedy ale patrząc na mape to mam skręcić z A4 w kokotowską tak
|
Hmmm.... Z A4 zjezdzasz na "Kraków Wschód" i tam nie mając innej opcji

S7, w lewo w Śliwińskiego (brak innej drogi

) i pod garbarnią i placem w prawo w Półanki, za mostem Wandy na rondku w lewo w Podbipięty a dalej to juz wiadomo....