nie bardzo wiem gdzie to wkleić bo to w koncu nie o nas.być może przydalby sie temat w stylu "dlaczego kocham Wisłę Kraków",ale wydaje mi się,ze to nie może zostac niezauważone.do tej pory mówilismy na ten drugi stadion kurnik,ale teraz wypada nazwać go tak jak jest naprawdę czyli chlew:
http://sport.onet.pl/zimowe/hokej/wu...wiadomosc.html
Wulgaryzmy i obelgi zamiast hymnu Polski - skandaliczne zachowanie podczas meczu
dzisiaj, 07:59 KC / Gazeta Wyborcza
fot. Newspix/Tomasz Markowski
W piątkowym, wyjazdowym spotkaniu hokeistów Comarch Cracovii z francuskim Dragons de Rouen w Pucharze Kontynentalnym doszło do skandalicznego incydentu. Kibice krakowskiego zespołu zamiast hymnu, zaśpiewali pełną wulgaryzmów piosenkę o... Wiśle Kraków.
Jak donosi "
Gazeta Wyborcza" jeden z kibiców polskiej drużyny został zaproszony do stanowiska spikera, aby w duchu fair play, zapoznać kibiców gospodarzy z kulturą przyjezdnej drużyny. Poproszony o zaśpiewanie hymnu, zapowiedział zmianę "repertuaru" i zaintonował do mikrofonu: "Na nienawiści do tej drużyny tak wychowano nas i bez powodu i bez przyczyny śpiewamy wszyscy na cały świat..." Tu włączyli się wszyscy kibice z Krakowa, rycząc "A Wisła k..., a Wisła k..., a Wisła k..., Wisła to jest k..."
Weź udział w Sondzie
Nieświadomi niczego francuscy kibice zaczęli bić brawo. Aby odwdzięczyć się polskiej stronie, odśpiewali "Marsyliankę".