Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 29.11.2010, 12:11
Pewnie mimo wszystko Chavez-Kowalski na stoperze bo nic lepszego się nie da wymyślić. Cóż... defensywni pomocnicy będą musieli bardzo pomagać stoperom. Arka to nie jakieś orły więc jesteśmy w stanie się obronić. Ale pasowałoby też wbić jakiegoś gola...
Odpowiedz cytując