Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
trelasiq93
Junior Member
Od: 07.2008
Offline
#
19507
29.11.2010, 11:13
Cytat:
trelasiq93
napisał(a):
Witam!
Czy zna ktoś piosenkę angielską , jest wolna i romantyczna.
Jedyne słowa które zapamiętałem to " ko ko heart"
http://www.youtube.com/watch?v=WaZlbYLbjEs
ta?
Dzięki wielkie!!!
trelasiq93
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do trelasiq93
Znajdź inne posty napisane przez trelasiq93