trelasiq93 napisał(a):

Witam!
Czy zna ktoś piosenkę angielską , jest wolna i romantyczna.
Jedyne słowa które zapamiętałem to " ko ko heart"
|
http://www.youtube.com/watch?v=WaZlbYLbjEs ta?
ps. nawet jeśli nie ta, to zapewne "cold cold heart" ;-)
"Nawet jeśli serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem za Wisłę,,,"