Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19506
Stary 29.11.2010, 11:10
trelasiq93 napisał(a):Wyświetl post
Witam!
Czy zna ktoś piosenkę angielską , jest wolna i romantyczna.
Jedyne słowa które zapamiętałem to " ko ko heart"
http://www.youtube.com/watch?v=WaZlbYLbjEs ta?

ps. nawet jeśli nie ta, to zapewne "cold cold heart" ;-)
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 29.11.2010 o godz. 11:13.
"Nawet jeśli serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem za Wisłę,,,"
Odpowiedz cytując