Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19502
Stary 29.11.2010, 09:27
DYRU napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że Kraków jest rozkopany więc mam pytanie. Jak najlepiej od strony zakopianki dojechać do Selgrosa Nowohucką nie widzi mi się jechać. Czy zostaje mi tylko opcja od Grzegórzeckiego
Aleje, koło dworca, Grzegórzeckie.

Chociaż powiem Ci że na Nowohuckiej śmiga płynnie ostatnimi czasy.
Odpowiedz cytując