Cytat:
Legia gra lepiej niż za Urbana. Jakiekolwiek wyniki w tamtym sezonie dawał im Mucha, to było zjawisko z innej bajki. Gdyby nie on, to niżej 10 miejsca by skończyli.
A gdyby go teraz mieli, to w naszej przaśnej Extra nikt by im nie podskoczył. Pewnie na Europę dalej mało by było.
|
Czy ja wiem... Większość goli tracimy nie po błędach bramkarzy, lecz po błędach obrony. To jest paradoks trochę, ale Antolovića nie obciąża w lidze chyba żadna bramka, może z jedna. Reszta to były takie, że dobry bramkarz mógłby je wybronić, ale gdyby nie wybronił, to by nikt pretensji nie miał. Oczywiście cała magia Jano polegała na tym, że on w takich sytuacjach właśnie bronił. Ale realnie patrząc, to Mucha by nam raczej zredukował szkody, niż dodał dużo punktów. Może byśmy nie ponieśli takich klęsk z wami, z Dysco, z Lechią, ale pewnie i tak byśmy przegrali. Powiedzmy, że Jano byłby w stanie nam wybronić punkty z GKSem, Zagłębiem i Ruchem, powiedzmy że z Zagłębiem i Ruchem udałoby nam się dzięki temu wygrać (w sumie z Lubinem, to my powinniśmy byli wygrać i tak, oba gole po błędach sędziowskich). Zyskalibyśmy w ten sposób 5 punktów, czyli bylibyśmy na pierwszym miejscu z raptem 2 punktami przewagi nad Jagą i lepszym bilansem bramkowym.
EDIT:
O w mordę. Jest piękne, it's beautiful. Kibice Cracovii są kotem:
http://www.sport.pl/hokej/1,64952,87...rowskiego.html