Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7395
Stary 29.11.2010, 08:30
Cytat:
Legia gra lepiej niż za Urbana. Jakiekolwiek wyniki w tamtym sezonie dawał im Mucha, to było zjawisko z innej bajki. Gdyby nie on, to niżej 10 miejsca by skończyli.
A gdyby go teraz mieli, to w naszej przaśnej Extra nikt by im nie podskoczył. Pewnie na Europę dalej mało by było.
Czy ja wiem... Większość goli tracimy nie po błędach bramkarzy, lecz po błędach obrony. To jest paradoks trochę, ale Antolovića nie obciąża w lidze chyba żadna bramka, może z jedna. Reszta to były takie, że dobry bramkarz mógłby je wybronić, ale gdyby nie wybronił, to by nikt pretensji nie miał. Oczywiście cała magia Jano polegała na tym, że on w takich sytuacjach właśnie bronił. Ale realnie patrząc, to Mucha by nam raczej zredukował szkody, niż dodał dużo punktów. Może byśmy nie ponieśli takich klęsk z wami, z Dysco, z Lechią, ale pewnie i tak byśmy przegrali. Powiedzmy, że Jano byłby w stanie nam wybronić punkty z GKSem, Zagłębiem i Ruchem, powiedzmy że z Zagłębiem i Ruchem udałoby nam się dzięki temu wygrać (w sumie z Lubinem, to my powinniśmy byli wygrać i tak, oba gole po błędach sędziowskich). Zyskalibyśmy w ten sposób 5 punktów, czyli bylibyśmy na pierwszym miejscu z raptem 2 punktami przewagi nad Jagą i lepszym bilansem bramkowym.

EDIT:

O w mordę. Jest piękne, it's beautiful. Kibice Cracovii są kotem:

http://www.sport.pl/hokej/1,64952,87...rowskiego.html
Ostatnio edytowane przez Sartre : 29.11.2010 o godz. 09:27.
Legionista
Odpowiedz cytując