Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 29.11.2010, 03:18
Opcja z treningami na sztucznej nawierzchni bardzo mi się podoba. Jeśli nawet nie pomoże, to z pewnością nie zaszkodzi. Wiadomo, że Arka całą rundę gra u siebie na syntetycznej murawie więc jest niejako doświadczona, ale i my możemy coś podszlifować. Trzeba jednak zauważyć, że Arka u siebie jeszcze nie przegrała i wcale nie gra tak beznadziejnie, jak wskazywałyby na to miejsce w tabeli i porażka z parchami.. Zawsze jednak musi być ten pierwszy raz - jak nie z Wisłą, to z kim?. W tym sezonie już od nas dostali, więc dlaczego mieliby nie dostać po raz kolejny...

Strasznie szkoda kartek dla Bunozy (kto by się tego spodziewał...) i Sobolewskiego, szczególnie, że zdobyte były w tak głupi sposób. Naturalnym zmiennikiem Sobola wydaje się być Wilk, ale kto za Bunoze? Nasza obrona w końcu zaczęła coś grać, czego skutkiem są 4 kolejne mecze bez utraty gola, a tutaj czeka nas przemeblowanie. Wracając do zastępcy Bunozy, to do wyboru pozostaje jedynie Kowalski - biorąc jednak pod uwagę tylko tych (tego), którzy są nominalnymi stoperami i grali już w pierwszej drużynie. Poza nim są jeszcze: Brożek i Branco (boczni obrońcy) oraz chłopaki z MESY. Brożka w obecnej formie raczej należy skreślić, a debiut kogoś z MESY w takim meczu to za duże ryzyko. Pozostaje więc jeszcze Branco - niski, jak na stopera, ale Cannavaro jest niższy o centymetr . Gdy Branco przychodził do Wisły, to mówili o nim, że grał i może grać na obu stronach obrony oraz jako defensywny pomocnik więc czemu nie spróbować go na stoperze. Być może wyjdziemy takim ustawieniem:

---------------Brożek--------------
--Kirm-------------------Małecki--
----------Garguła-Jirsak----------
----------------Wilk----------------
Paljic-------------------------Cikos
---------Branco-Chavez---------
-------------Pawełek--------------

Na zmianę powinien wejść w końcu Rios, niekoniecznie za Małeckiego, mógłby wejść na środek.
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując