W sprawie czoła tabeli, które napisałem że możemy zdobyć po ostatniej kolejce w tym roku należy się wyjaśnienie. Swoją drogą nie sądziłem, że czytacie tak dokładnie wszystkie posty. Punkt dla Was
Chodziło mi oczywiście o sytuację, że możemy się zrównać punktowo z Jagiellonią. Wiem, że na obecną chwilę bylibyśmy i tak na drugiej pozycji bo mamy gorszy bilans, ale od tej pory wszystko zależałoby od nas. Nawet jeśli obie drużyny wygrywałyby wszystkie pozostałe mecze, MP zależałoby od tego ile pokonamy Jagę. Ale jest to nierealne z dwóch powodów. Po pierwsze nie wierzę, że Jaga przegra u siebie ze Śląskiem (obstawiałbym remis). Po drugie wszystkie drużyny na pewno stracą trochę punktów w rundzie wiosennej 2011.