Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#611
Stary 29.11.2010, 01:33
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
"Idzie, idzie, idzie... Podbeskidzie" Nigdy tego okrzyku nie zapomne

a kiedy oni tak o awans walczyli ?bo spiewali ze idą do pierwszej ligi...czyli przed reoganzacją rozgrywek..

a rywal ok,pewnie kolejny mecz z nimi za 20 lat wiec przyda sie cos innego niz kolejna Arka czy Polonia Warszawa.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI