Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3324
Stary 29.11.2010, 01:19
Maaskant to czlowiek powazny ,ale tez wyluzowany.Widac ze wie co ma robic ,i jest pewny swoich przekonan.
Mimo bariery jezykowej w studio wywiad sie "kleił"

Fajnie Twarowski usilowal podejsc go co do transferów ,lubie go bardzo inteligentny dziennikarz

Odnosze wrazenie ze wizja Maaskanta jest wprowadzana do Wisly,powoli ale jest,no i zobaczymy kogo to w zimie nam sprowadzą.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując