Maaskant to czlowiek powazny ,ale tez wyluzowany.Widac ze wie co ma robic ,i jest pewny swoich przekonan.
Mimo bariery jezykowej w studio wywiad sie "kleił"
Fajnie Twarowski usilowal podejsc go co do transferów ,lubie go bardzo inteligentny dziennikarz
Odnosze wrazenie ze wizja Maaskanta jest wprowadzana do Wisly,powoli ale jest,no i zobaczymy kogo to w zimie nam sprowadzą.