murray napisał(a):

|
A Legia to nie jest drużyna, której Krzywicki strzeli gola. Aż tak słabi to nie są.
|
W ekstraklasie nie ma drużyn, którym w normalnych warunkach Krzywicki mógłby strzelić gola. To bardziej kwestia odpowiedniego układu gwiazd, promieniowania słonecznego, wpływu Wenus... Cytat z Wróbla mówi wszystko.
Liczenie, że takie coś się powtórzy za naszego życia zakrawa raczej na naiwność.
Legia jest może słaba, ale nie aż tak.
Co do naszego meczu z Arką - niektórym ostatnie zwycięstwa chyba zaciemniły obraz. Będzie bardzo trudno i mniejsza już o stan boiska, ale atak pozycyjny to nie jest nasza mocna strona.