Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7392
Stary 29.11.2010, 01:14
murray napisał(a):Wyświetl post
A Legia to nie jest drużyna, której Krzywicki strzeli gola. Aż tak słabi to nie są.
W ekstraklasie nie ma drużyn, którym w normalnych warunkach Krzywicki mógłby strzelić gola. To bardziej kwestia odpowiedniego układu gwiazd, promieniowania słonecznego, wpływu Wenus... Cytat z Wróbla mówi wszystko.
Liczenie, że takie coś się powtórzy za naszego życia zakrawa raczej na naiwność.

Legia jest może słaba, ale nie aż tak.
Co do naszego meczu z Arką - niektórym ostatnie zwycięstwa chyba zaciemniły obraz. Będzie bardzo trudno i mniejsza już o stan boiska, ale atak pozycyjny to nie jest nasza mocna strona.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.11.2010 o godz. 01:17.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując