relacja, a w niej wszystki bramki z meczu, w tym przepiekna akcja Korczynskiego i gol Szlapy rowno z koncowa syrena:
http://kiks.tv/2010/11/teatr-jednej-druzyny/
oraz trener po meczu (jak zawsze nieco krytyczny):
http://kiks.tv/2010/11/korczynski-ws...zeba-wybiegac/