Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7390
Stary 29.11.2010, 00:22
Może tak, a może nie. Legia Urbana wygrywała z czołówką, a przegrywała na zadupiach. To był jej największy problem. Systematycznie po pierwszym roku zakupów była osłabiana, Edson out, Vuko out,Roger out, czy Grosicki out, a nikt nowy nie przychodził. Przez 2 lata w sezonach 2008/2009 i 2009/2010 naściągano tyle szrotu z którego pozostali tylko Iwański, Kostja i Komorowski. Fatalna polityka transferowa to był gwódź do trumny dla Urbana. Defensywa, która była podstawą tej drużyny zaczęła się sypać, a Chinyama skończył swój rage i przestał strzelać, przestał grać.

Co do Legii za Skorży to chyba jeszcze za wcześnie. Dostał drużynę w rozsypce, która grała na wiosnę katastrofalnie. Odszedł jej filar Mucha, posypała się obrona, a nowi zawodnicy nie spełniają oczekiwań. Uważam, że te 27 punków to i tak dobry wynik w tych okoliczność. Skorża ma dla mnie kredyt zaufania do lata. Później powiem sprawdzam.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 29.11.2010 o godz. 00:25.
Odpowiedz cytując