http://sport.wp.pl/kat,77154,title,L...wiadomosc.html
O Cracovi po meczu z GKS
Cytat:
|
"(...) Na tle "Pasów" drużyna z Bełchatowa - miasteczka zamieszkałego przez nieco ponad 60 tys. ludzi - jawiła nam się jako Manchester United, rozgrywający charytatywne spotkanie z sierotami z domu dziecka. (...) Nawiązując do drugiej części trylogii "Matrix", to była taka "Cracovia Reaktywacja". Ale ... dalej nie wierzymy w utrzymanie "Pasów". Dla nas, podobnie jak "Matrix", jest to czysta fantastyka."
|
Reszta artykułu też niczego sobie
cracovia Kraków - hańba wszystkich Polaków
http://sport.onet.pl/zimowe/hokej/wu...wiadomosc.html - śmieszne to to nie jest ale trzeba wiedzieć z kim się ma do czynienia