syeb napisał(a):

Mam pytanko. Orientuje sie ktos czy w playu jest jeszcze oferta z ps3
|
Na Święta została rozszerzona.
Przy wpłacie 99,- PLN i abonamencie 59,-PLN/mies. przy umowie 2-letniej PS 3 jest Twoje
wraz z 350 minutami na miesiąc do wykorzystania na dzwonienie w Play i do innych sieci.