Wyświetl pojedynczy post
Manson33
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19500
Stary 28.11.2010, 23:13
syeb napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanko. Orientuje sie ktos czy w playu jest jeszcze oferta z ps3
Na Święta została rozszerzona.
Przy wpłacie 99,- PLN i abonamencie 59,-PLN/mies. przy umowie 2-letniej PS 3 jest Twoje
wraz z 350 minutami na miesiąc do wykorzystania na dzwonienie w Play i do innych sieci.
Myślenie nie boli !
Odpowiedz cytując