Wyświetl pojedynczy post
Manson33
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19497
Stary 28.11.2010, 23:07
Zed_is_dead napisał(a):Wyświetl post
Rozdarly mi sie lekko spodnie ( po tym jak oddalem do prania w Bonarce...) no i pasuje to rozdarcie zaszyc ale chce zeby to bylo zrobione dobrze wiec nie chce samemu bo raz ze nie umie dwa to dosyc porzadne spodnie i chce je w profesjonalne rece oddac. Wiec szukam najlepiej jakiejs krawcowej. Zna ktos jakas (im blizej AGH tym lepiej) ?
Na ulicy Lea, wklej w google mapy : 50.071894,19.910005
Myślenie nie boli !
Odpowiedz cytując